TESİSLER
KÜÇÜK EVLER

Kampımızda 6 bağımsız bölüm var. Her biri kendi meydanına sahip küçük köycükler. Her köycük, küçük ilgi çekici, şirin evlerden oluşuyor. Bu banyolu evlerin her birinde 8 ile 12 öğrenci rahatca ve guvenli bir şekilde kalabilir. Her eve bakıcılık yapan "ODA ABİSİ/ABLASI" evin düzenini ve kampçıların düzene uymalarını gözetir.

RESTAURANT
NERDE YEMEK YİYORUZ?

Restoranımızda. Son teknoloji ürünleriyle donatılmış, tam teçhizatlı ve ayrı bir bina olan restoranımız, kampımızın tam ortasında yer alır ve tüm tesislerimizi görmektedir.

Küçük dostlarımızın yemeklerinin her zaman sağlıklı ve lezzetli olması için bütün bir ekip ilgilenmektedir. Çocuklar restoranımızda kendilerine ayırılan yerlerde ev arkadaşlarıyla birlikte oturur ve yetkililerimiz yemek servislerini yapar.

SPOR TESİSLERİ
NERDE SPOR YAPIYORUZ?

Kampımızın modern tesislerinde 24 farklı spor dalı için alan yer almaktadır. Spor tesislerimiz, kolayca ulaşılabilmesi için kampın merkezi bölümüne yerleştirilmiştir. Daha fazla bilgi için Sporlar kısmını ziyaret ediniz.

AMFİTİYATRO
AKŞAMLARI NASIL VAKİT GEÇİRİYORUZ?

Eğlence akşamlarının çoğu tiyatromuzda gerçekleşiyor. Açılış gecesi, çığlık atma, şarkı (Skourovision), pedagojik oyun, film, yetenek, kadro geceleri … Gecenin konusu ne olursa olsun kesin olan tek şey; daima danslı, şarkılı, sloganlı ve personelimiz ve çocuklarımızın düşündüğü daha pek çok şeyin olduğu büyük bir şenlikle son buluyor.

Yaş gruplarına göre bölümlü olarak inşa edilmiş anfi tiyatromuz bu tür etkinlikler için mükemmel bir yerdir ve burada yaşanan geceler şüphesiz herkes için unutulmaz anılardır.


Tesislerimizle ilgili fotograflara GALERİ bölümümüzden ulaşabilirsiniz. 

GENEL BİLGİLER

KAMP HALKİDİKİ TANITIM

Yunanistan - Halkidiki kampımızın tanıtım filmi. 6 - 17 yaş arası gençler için 120 dönümlük bir masal dünyasında güneş, deniz, arkadaşlar, eğitim, spor, eğlence ile müthiş maceralar sizi bekliyor.

ADRES
Neşet Ömer Sok. Kadıköy iş merkezi
Kat: 1 no: 107 Kadıköy/İSTANBUL

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Email: bilgi@mobidesdilkampi.com
Tel: 0216-3463450
Faks: 3474208