ORGANİZSAYON

Kampımız 6-16 yaş arası çocukları ağırlıyor.Köylerimizin isimleri:

"Athlorama", "Panorama", "Peukorama", "Trenorama", "Xilorama", "Kentrorama"

HİYERARŞİ

Kamp Lideri:

8-10 çocuklu bir evde çocukların her şeyinden sorumludur. Sabah kalkışlarından gece yatmalarına kadar. Sadece bu işi yapanlar kamp liderliğinin güçlüğünü anlamaktadırlar. Hem anne hem baba, hem kardeş hem de arkadaştırlar. Evi idare eder, yol gösterir, yardım ve telkin eder, korur, çocukların sırlarını paylaşır fakat gerektiği yerde sert olması gerektiğini de bilir. Çocukların karakterlerini o kadar iyi tanır ki, yemek, müzik ve spor konularındaki tercihlerini iyi bilir. Kamp liderlerimiz teorik bilgilerin yanı sıra kamp yaşamıyla ilgili pratik bilgileri de içeren altı aylık zorunlu seminer programını takip ederler.


Grup Başkanı:

4-5 evin ve 4-5 kamp liderinin başkanı. Görevi iki misli olduğu için zor bir rolü var. Çocukların daha mutlu olmasını sağlamak ve gereken her durumda yanında olmak için kamp liderine yardım etmektedir. Diplomalı olmasından ve her şeyden önce uzun yıllar birlikte çalıştığımız iş arkadaşımızdır.  


Başkan Yardımcısı:

Kampın kadrolu çalışanlarındandır. Bütün kısımların iyi çalışmasına özen gösterenler başkan yardımcılarıdır. Herkesin kendi bölümünde olmasına dikkat ederler. Başkan yardımcısı kampçılarla ve görevlilerle ilgilenerek bölümün nabzını ve ritmini korumasında başarılı olur.


Başkan:

Kampın tüm nabzını tutan kişidir. Yıllık vizyonu sağlar. Günlük programlar, spor programları, eğlence ve her şeyden sorumludur. Başkanımızın özelliği çocuklara olan sevgisi ve görevlilerine olan saygısıdır. Herkesle ilgilenir!

PERSONELİN EĞİTİMİ

Çalışan ailemiz, kampımızın en önemli unsuru ve mutluluğumuzun anahtarıdır. Görevlilerimiz her yıl özenle hazırlanmış seminer programından geçmektedirler.


Farklı yaş gruplarından çocukların idaresi, krizle mücadele, çocuk psikolojisi, kampa düzenli adaptasyon, ödüllendirme, yaratıcılık ve daha pek çok konu üzerine eğitim görürler. Seminerlerimiz teorik ve pratik olarak ayrılmaktadır.


Bunun yanı sıra bütün seminerlerin interaktif özelliği olması ve uzmanlar tarafından gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Seminerlerimiz aracılığıyla çocuklara yardımcı olan ve kamp süresi boyunca onları yönlendiren örnek görevlilerimizin aktif katılımı ve karışımıyla, küçük çocuklara bakma becerisine sahip görevlilerin seçimini hedefliyoruz.

GENEL BİLGİLER

ADRES
Neşet Ömer Sok. Kadıköy iş merkezi
Kat: 1 no: 102 Kadıköy/İSTANBUL

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Email: bilgi@mobidesdilkampi.com
Tel: 0216-3463450
Faks: 3474208